Punkts un āmen uz kādu laiku.

Ir jātiek skaidrībā ar sevi un cilvēkiem sev apkārt, kā arī bloga pastāvēšanas turpinājumu un vai vispār ir jēga turpināt kaut ko te ķēpāt, tāpēc paņemšu pauzi, kas attiecīgi var arī ieilgt. Uz cik ilgu laiku – nav ne jausmas.

Katrā ziņā, lai arī kāds būtu mans lēmums, tas nekādā ziņā neietekmēs manu grāmatu (ne)lasīšanu un manam lasīšanas progresam variet sekot līdzi Goodread’ā, kur arī turpmāk būs manas domas un pārdomas daudz saīsinātākā veidā kā šis.

Var jau smieties par manu sākotnējo domu, ka es noteikti nesalūzīšu pie liktenīgā gadu skaitļa, kad izšķiras bloga liktenis, bet nu, citi nenoturas pat 3 gadus. Tas man klusam mierinājumam.

Paldies.

3 thoughts on “Punkts un āmen uz kādu laiku.

 1. Skumji jau ir. 😦
  Pašam bijuši šādi pārtraukumi un blogam tagad rit jau sestais gads, bet par bloga nākotni neko vēl nezinu. Visām krīzēm esmu veiksmīgi ticis pāris, bet varbūt pienāks diena, kad pārtraukšu blogot. Desmito jubileju jau gribas sagaidīt.
  Katrā ziņā novēlu, lai pauze palīdzētu atrast pareizo virzienu, uz kuru doties! 😉

  • Man jau arī negribētos to atmest malā, bet labāk paņemt pārtraukumu un padomāt tā kārtīgi, pirms pieņemt lēmumu, kas var izmainīt vai arī neizmainīt visu.
   Katrā ziņā – paldies! 🙂

   • Ja tas ir aicinājums, tad agrāk vai vēlāk pie blogošanas atgriezīsies. Un tad jau ar jauniem spēkiem un idejām.
    Ar gala lēmuma pieņemšanu īpaši nevajadzētu steigties. Sakāpinātu emociju iespaidā bieži vien tiek pieņemti slikti lēmumi – saku pēc pieredzes.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s