Lorēna Veisbergera “Atriebība Pradas brunčos”

Lorēna Veisbergere - Atriebība Pradas brunčos

Latvijas lasītāji Mirandu Prīstliju iepazina pirms pāris gadiem, kad tika izdots Lorēnas Veisbergeras “Sātans Pradas brunčos”. Drīz pēc tam arī Latvijā parādījas filma ar tādu pašu nosaukumu un vēl tagad filmu 1-2 reizes gadā pārraida pa kādu no TV kanāliem. Šoruden pie Latvijas lasītājiem nonāca autores otrā daļa “Atriebība Pradas brunčos”, kur nekas nebūt nebeidzas.

Lai cik viegli bija pamest Mirandu Parīzē, tomēr izlēgt Mirandu no Endijas dzīves prasa zināmas piepūles. Viņa joprojām saraujas, līdz dzird pazīstamo zvana melodiju, un salūzt, kad sāk skatīties filmu par savu bijušo priekšnieci. Tomēr nemaz nav tik traki – Endija un Emīlija ir kļuvušas labas draudzenes un izveidojušas kopīgu biznesu – kāzu žurnālu, kur atspoguļo slavenību savienību. Arī privātajā dzīvē abām veicas – Emīlija ir apprecējusi Mailzu, bet Endijai tiek iekārojamākais vecpuisis Makss, kuram ir pašam savs bizness. Pie tam drīz vien Endija saprot, ka ir stāvoklī. Kas gan var noiet greizi? Hmm, kā būtu ar Mirandas Prīstlijas atriebību?

Pirmais romāns man tomēr patika labāk. Šis izskatījās vairāk pēc ‘romāna pēc fanu lūguma’. Ja pirmais romāns vēl bija interesants ar to, ka lasītāji varēja uzzināt kāda ir Miranda un kā ir strādāt pie viņas, tad šeit ir sagaidāms tikai Endijas rūpes par sevi, bērnu un nervozēšana visa romāna garumā. Humora te nebija gandrīz nekāda – ja pirmajā daļa varēja asaras slaucīt no acu kaktiņiem ārā, cik ļoti bija smieklīgi, tad man, lasot šo grāmatu, bija tikai liels aizkaitinājums.

Notikumi ir aprakstīti vissīkākajās detaļās un ir izstiepti, tāpēc rodas sajūta, ka grāmata velkas. It kā lasi un lasi, bet beigu kā nav, tā nav. Un es teiktu, ka beigas ir diezgan paredzamas, ja lasītājs ir pamanījis Endijas un Maksa attiecības vairāk uz beigām.

Grāmatu lasīju, jo man bija ziņkāre, kas ar Endiju būs noticis tālāk, bet mani sagaidīja vilšanās. Žēl, ka tā.

Vērtējums: 4/10. Grāmatas vāks man laikam vienīgais patika.

Attēls šeit.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s