91/101: Atvaļinājums ar papu.

Tas saucas – izmantoju Zvaigznes ABC atlaides. Nopirku 3 grāmatas, un šī ir viena no tām. Teikšu tā – man laikam nav kaut kas kārtībā ar humora izjūtu, jo grāmata, kas Zvaigznes ABC mājaslapā tas tiek slavēts:  “jūs gaida īpaši jautrs, amizants stāsts, uzrakstīts vieglā, humorpilnā manierē”. Diemžēl, atrodoties 100 lappusē, no humora nebija ne miņas, tas pats bija arī 300 lappusē, un maza, maza daļiņa bija paslēpusies uz beigu pusi. Bet tas neatsvēra saslavēto, un patieso būtību.

Stāsts ir pat Heinsa meitu Kristīni, kura dodas palīdzēt draudzenei Marlēnai ar krodziņa atklāšanu. Diemžēl, Kristīnes mātei ir ceļgala operācija, un Heinss nemāk pats par sevi parūpēties, tāpēc Kristīne un viņas draudzene Doroteja ņem viņu līdzi pie Marlēnas. Ar to arī viss sākas, jo Heinss nav no klusētājiem – viņš saka visu, ko domā, un jaunajai paaudzei kļūst pilnīgi neciešams, kad uzzina par ciemā esošo viltus precinieku. Un visā pa vidu vēl ir iejaukts viesu mājas klients – brūnacainais un skaistais Johans.

Grāmata man nepatika. Pirmkārt, bija sasolīts par daudz, un grāmata tika izlasīta, gaidot kad beidzot būs tas lielais humora vilnis, kuru izlasot, visi vārtīsies pa zemi, līki palikdami. Nesagaidīju. Otrkārt, visu grāmatu man nenormāli kaitināja varones Kristīnes tēvs un viņa draugi. Vienkārši man nepatīk sīkumaini, padzīvojuši cilvēki, kas sameklē pašus idiotiskākos attaisnojumus, lai tikai varētu atteikties no saviem pienākumiem. Kā arī, es pirku šo grāmatu par pārliecību, ka būs kaut kas līdzīgs manām attiecīgām ar tēvu, jo, no anotācijas nopratu, ka nekādi strīdi nav, viss ir saskaņā, un sprēgā veselīgs humors. Diemžēl vīlos. Arī jaunā, skaistā un jaukā Johana attēlojums nerada manī vēlēšanos viņa dēļ šo grāmatu lasīt tālāk.

Grāmatu izlasīju, un teikšu, ka šī grāmata ir piemērota karstām, bezrūpīgām vasaras dienām, kad pludmalē gribas vienkārši kaut ko padarīt. Tas nav piemērots aukstajiem rudens vakariem, kad gribās ar kaut ko nodarbināt savu prātu.

Vērtējums: 4/10.

Paps neatšķir krāsas un viņam īsti nav arī gaumes izjūtas, pielūko, lai viņš neskraida apkārt kā hotentots.

Ja vien tu nebūtu savu autovadītāja apliecību laimējis loterijā…

Attēls šeit.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s