59/101: The Big Wedding

thebigweddingRežisora Justin Zackham režisētā filma “Lielās kāzas” nav nekas īpaši spožs, bet nav arī pelnījis nopēlumu. Jā, te ir jau pa dažādiem žanriem izvazātā kāzu tematika, bet, ja filmā piedalās tādas zvaigznes kā Robert De Niro, Amanda Seyfried, Ben Barnes, ir grēks neiet. Pats režisors gan nav diezko pazīstams (Going Greek, Caught in the Act), bet ar šo filmu noteikti ir nodrošinājis to. Jāpiemin arī to, ka bez Katherine Heigl šī filma nav iespējama – tieši viņai raksturīga viegla žanra komēdija, kurā viņa jūtas kā zivs ūdenī.

Bet tagad par stāstu. Dons un Bibija ir pāris jau ilgāku laiku, bet, tad kad uzzina, ka uz Dona dēla Alejandro kāzām ar Misiju atbrauks viņa bioloģiskā māte, kura neko nezina par Dona un Elijas šķiršanos, pāris pajūk un Bibija dara visu, lai kāzu sagataves laikā sāpinātu un kaitinātu Donu, kam nu ir jābūt kopā ar Eliju, jo Alejandro māte Madonna ir ļoti ticīga, un uzskata, ka šķiršanās ir pats lielākais grēks, ko vien kāds var pieļaut. Bet lieta negrozās tikai ap jauno pāri un viņa vecākiem. Alejandro “brālis” Džareds ir ārsts, un slimnīcā visi zina, ka viņš ir nevainīgs, tāpēc nemitīgi viņam piecērt. Beigu beigās viņš tomēr kļūst par vīru ar Alejandro māsu Nūriju. Bet arī tas ne tuvu nav viss. Alejandro ir arī “māsa” Lila, kurai nevar būt bērnu un kura ir pašķīrusies no sava drauga Endrū, bet tad pēkšņi uzzina, ka viņa ir stāvoklī. Vai viņa pateiks Endrū? Un kas notiek un ir noticis starp Misijas un Alejandro vecākiem? Un vai kāzas vispār notiks?

Filma ir šausmīgi viegla, un es savā uztraukumā par turpmāko dienas gaitu pat viņā nespēju iedziļināties. Noteiktu neiesaku iet uz šo filmu kopā ar vīriešu kārtas pārstāvjiem, jo viss, ko jūs no viņiem dzirdēsiet, ir vai nu lamāšanās, vai krākšana. Vislabāk šo filmu ir apmeklēt ar māti vai māsu vai draudzenēm, un vēlams tādām, kuras nerausta degunu, līdz ko izdzird kādu rupjību, jo to (vismaz filmas sākumā) ir diezgan daudz. Ak jā, un bērni arī droši vien nē, ja vien negribat viņus pāragri samaitāt.

Jā, kā jau sākumā teicu – nodrāzts temats, ko režisors un scenārists ir pārvērtis vieglā komēdijā, visu kārtīgi samudžinot. Bet beigas tomēr vienmēr ir laimīgas un viss nokārtojas.

Vērtējums – 5/10. Man tajā dienā bija par vieglu sižets un saturs.

Bilde šeit.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s