51/101: 2 dienas trakonamā.

Image

Gribējās komēdiju, paņēmu komēdiju. Izrādās, kļūdījos. Vienīgā vieta, kur varēja smieties ir par varoņu stulbumu un rupjību izrādīšanu dažādās situācijās.

Režisore, scenāriste un garīgi nestabila māte vārdā Mariona- Julie Delpy. Nav jau brīnums, jo filmas saturs ideāli atbilst viņas filmā attēlotajam garīgajam stāvoklim. Chris Rock (Mingus) parādīja man, ka tumšādainie nav gangstas, banku aplaupītāji un slepkavas, bet ir mīloši bērnu tēvi un mīļotie vīrieši. Marionas tēvs – Albert Delpy.

Stāsts ir par 3 bērnu māti (ups, piedodiet, spoileris) un viņas draugu, kuri dzīvo kādā Ņujorkas dzīvoklī blakus kaitinošiem kaimiņiem. Mariona drīzumā izstādīs savas fotogrāfijas, kurām būs grandiozi panākumi tikai un vienīgi melu dēļ, bet Mingus strādā radio un runā diezgan sarkastiski (tas man patika). Pie abiem ciemos atbrauc trakās Marionas trakā ģimene un savāra lielu putru, kā gala rezultātā, tēvu apcietina un Marionas māsas draugu deportē atpakaļ uz Parīzi. Bet beigas tomēr ir laimīgas un kaimiņi ir norimuši.

Principā gadījums ir tāds pats kā mums visiem – atbrauc ciemos mīļotā/-ās ģimene un iet ķepas pa gaisu un atklājas viņa/-as patiesā daba. Attiecības ieplaisā, mīļums pagaist, tā vietā nāk dusmas un kautiņi. Bet filma ir filma, un pie tam komēdija. Diemžēl šeit varēja pasmieties par situāciju stulbumu, varoņu attēlojumu un rupjību izrādīšanas veidu. Nothing else.

Vērtējums – 5/10. Par franču valodu, plikiem dibeniem un dvēseles pārdošanu, kas, izrādās, ir oģināls veids, kā iegūt naudu. Interesanti, cik piedāvājumi par savas dvēseles pārdošanu ir saņemti pēc filmas pirmizrādes? 😀

Bilde no šejienes.

-Ir jāsaskūpstās, savādāk viņš kļūs nikns
-Tā ir mana māte, tikai bez mēles!

Mēs varam kļūt pieauguši, tomēr pašās beigās, savā būtībā, mēs paliekam nemainīgi.

Ģimene, kurā piedzimstam, izgaist.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s