13/101: Vadi.

Gribēju jau ķerties pie tālruņa uzlādes [šim piemīt nelāga īpašība – izlādējas, kad man viņu visvairāk vajag], atvēru jau atvilkni, kur glabājas visi vadi, un sapratu, ka man telefona lādētājs ir jāatrod tajā vadu mudžeklī, tad viņš ir jāizpiņķerē, un tad jāatrod vieta, kur viņu uzlādēt. Cik es šodien esmu aptaujājusi cilvēkus, sapratu, ka neesmu vienīgā ar šādu problēmu. Bet kā gan tikt vaļā no šī patstāvīgā pavadoņa – vadu mudžekļa? Lūk, dažas idejas.

Image

 

Vispirms to metālu, kas satur vadu ir jāaizliec apkārt vadam, jo, ja bakstīs vadu iekšā tajā mazajā caurumiņā nekas nesanāks. Un, lai nebūtu nekādu vadu, kas maisās gar kājām, iesaku šādus uzlabojumus veikt aiz galda vai galda sānos, kur tas minimāli traucēs. Ja mājās ir bērni, tad protams, ka labāk ir šo taisīt tā, lai vadi būtu aiz galda, bet ārā tikai pašas galviņas. Ā, jā, šādai idejai jums vajadzēs pagarinātāju vai arī daudz rozešu. Iesaku gan pagarinātāju, tā ērtāk dzīvot. 😉

Vēl viena ideja:

Image

Nē, jums nav jātaisa šie kartona gabali pašiem, nekādā gadījumā. Šie cilindri rodas pavisam dabiskā ceļā – no tualetes papīriem. Kad papīrs cauri, pāri palikušo kartonu ieliec kastē. Kad ir sakrājies tik daudz, ka kasti (kaut vai kurpju. daudziem tik krājas un krājas kurpju kastes, lūk risinājums!) var aizpildīt, saliec visus vertikālā stāvoklī cieši vienu pie otra, un tajos saliec iekšā vadus. Tā jūs tiksiet radināts pie tā, ka uzlādējot ierīci, vadi ir jāsaritina, un pie reizes iegūsiet vietu, kur turēt. 

Image

Lūk, cik es novēroju, šāda lietiņa maksā kur ~132$. Varbūt ka var dabūt lētāk, varbūt tādas lietas ir Latvijā, es nezinu. Bet ir. Lietas būtība ir tā, ka lādējot 2 ierīces, tu tiec pie viena vada. Pilnīgi iespējams, ka tur iekšā arī ir paslēpts mazs pagarinātājs, kas to lai zin. Bet man iepatikās šīs kastes dizains – minimālisms. Iespējams, kādu dienu tāds būs laipni gaidīts manā mājā.

Bet nu idejas tiem, kuriem vadi stiepjas gar sienu, un nav aiz kā paslēpt. Protams, tradicionāls risinājums ir grīdas līstiņas. Bet ja nu ir par vēlu, kad grīdas līstiņa jau pielikta? Lūk, ideja.

Image

Bildē var redzēt, ka ir uzlikta gan līstiņa, gan (šajā gadījumā), dekoratīvs žogs. 

Dodos krāt tualetes papīra kartonus un pievest pie kārtības savu vadu haosu. 😀

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s