Bada spēles: Spēle ar uguni (2013)

Protams, kurš gan nav redzējis filmu “Bada spēles” vai lasījis kaut vai grāmatu. Ja esi to vidū, izlasi grāmatu. Ja esi lasījis grāmatu, neskaties filmu. Tāds mindf*ck vien ir. Ja esi lasījis un redzējis, tad – esi sveicināts klubiņā. Par filmu gan šoreiz ir stāsts. Precīzāk izsakoties – par nākamo.
Par grāmatu: Katnisa un Pīta ir uzvarējuši, nu atgriežas savā 12. apgabalā, lai baudītu mierīgu dzīvi. Bet viņiem nenojaušot citi apgabali sacelšas pret Kapitoliju. Tad prezidents Snovs sarīko afēru – par godu ceturkšņa bada Spēlēm, šajās pagājušo spēļu uzvarētāji vēl reizi cīnīsies pret citiem. No 12. apgabala meitene ir tikai viena – Katnisa, tāpēc ir gluži pašsaprotami, ka izlozētā Heimiča vietā brīvprātīgi piesakās Pīta. Viņiem ir jāturpina tēlot mīlnieki no nabadzīgā 12. apgabala, atkal ir Sinna, atkal ir Poršija, atkal ir Bada Spēles. tikai šoreiz – 75.
Jā, būs vēl, līdzīgi kā Krēslai – 5 filmas (par vienu vairāk nekā grāmatas), tā būs arī šeit. “Spēle ar uguni” tiks izdota 2013. gadā, tad sekojošais “Zobgaiļsīlis” tiks izdots 2014. un 2015. gadā. The Hunger Games: Catching Fire būs kinoteātros ASV 2013. gada 22. novembrī. Režisors ir Francis Laurencs, plašāk pazīstams kā “Water For Elephants” un “I Am Legend” režisors. Nu, ar šo filmu viņam būs iespēja labi nopelnīt.
Kastings jau ir beidzies. Visām lomām ir atrasti aktieri, kopumā skatoties – esmu apmierināta. No filmas gan ko gandriozu negaidu, bet varbūt, varbūt. Viss ir iespējams.
Galvenās lomas paliek tās pašas: Katnisu tēlos Dženifera Laurensa, Pītu tēlos Džošs Hačersons un Geilu tēlos Laiams Hemsvorts. Interesanti ir tas, ka kompānija Lionsgate nolēmusi mainīt līgumu ar šiem trīs aktieriem tā, lai viņi saņemtu vairāk. Ir parādījušās ziņas, ka Dženifera saņems pat 20 reizes vairāk, nekā par pirmo filmu (Dž. Laurensa par pirmo filmu saņēma pusmiljonu). Protams, summa varētu palielināties ņemot vērā filmas panākumus izrādīšanas laikā, un dvd izlaišanas laikā. Arī nekas nemainās šajās lomās: Prezidents Snovs – Donalds Suterlands (Zemes pīlāri, Lepnums un aizpriedumi), Efija Trinketa – Elizabete Banksa (The Next Three Days, What To Expect, When You’re Expecting), Sinna – Lenijs Kravics (The Butler, Precious), Prima Everdīna – Vilova Šīlda (Beyond The Blackboard, Las Vegas New Mexico), Vudijs Harelsons – Heimičs Abernatijs(2012, Bunraku)Jaunie aktieri: 1. apgabals – Kašmira: Stephanie Schlund, Gloss: Alan Ritchson, 2. apgabals – Enobaria: Meta Golding, Brutus: Bruno Gunn, 3. apgabals – Wiress: Amanda Plummer, Beetee: Jeffrey Wright, 4. apgabals – Finnick: Sam Claflin, Mags: Lynn Cohen, 7. apgabals- Blight: Bobby Jordan, Johanna Mason: Jena Malone, 8 apgabals – Woof: John Cassino, Cecelia: Elena Sanchez, 11. apgabals – Chaff: E. Roger Mitchell, Seader: Maria Howell, Plutarch Heavensbee – Filips Seimūrs Hofmans.

Tas nu arī viss. Nu protams, vēl ir tās nenozīmīgās lomas, kā piemēram, kārtības sargs, vai arī tie apgabalu pārstāvji, kuri grāmatā tālāk par sākumu nepiedalās, bet to jūs varat apskatīt šeit.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s