KatyaKatya Shehurina

2007. gadā absolvējusi ESMOD modes skolu un ieguvusi “haute-couture”specializāciju, Katja atgriežas Latvijā lai kāptu pa Latvijas modes kāpnēm. Un redz, viņai tas izdodas! Jau tagad vairākums Latvijas sieviešu zina, kas ir Katja Šehurina, ko viņa dara, un dažām no viņām ir arī viņas tērpi.

Labi, paziņošu plašāk, lai zin arī nezinātāji. Katya Shehurina ir modes dizainere. Kolekcijas veido 2 reizes gadā, kā arī aktīvi apmeklē modes pasākumus visā pasaulē. Viņas apģērbs izstaro sievišķību un vieglumu, tas ar lakoniskiem griezumiem skaidri parāda vidukļa līniju un detaļas palīdz veidot ļoti izteiksmīgu siluetu. Vismaz vienam KatyaKatya Shehurina apģērbam ir jābūt katras sevis cienošas sievietes skapī.

Katyas mīļākie materiāli ir: kokvilna, vilna, kašmirs un samts, un dominējošās tērpu krāsas ir balta un melna. Protams, var sastapt arī haki (tajā pašā KatyaKatya Shehurina for Stockmann) un dažas citas krāsas.

Marta sākumā Katja atvēra savu pirmo veikalu Londonā, “Kingly Court” Kingly Streetā, un kā man stāsta www,anothertravelguide.lv, Katjas veikaliņš, citēju: “Veikaliņš ir neliels, sajūtu ziņā atgādinot īsteni sievišķīgu buduāru, kura īpašniece pa dzīvi pārvietojas ar vieglumu, tērpiem vienlaikus kalpojot kā stāstam – par viņas sapņiem, vājībām, īstiem un iedomu ceļojumiem. Laika patinu imitējošs sienu krāsojums, daža bērnības rotaļlieta, čemodāns telpas vidū, kas vienlaikus kalpo arī kā aksesuāru lāde un šķiet tik tikko spontāni atvērts, vēl daži ceļojumu atribūti šķietami nevērīgi pastumti turpat zem drēbju kronšteiniem. Tāda māju sajūta, kuru īpašniecei ir būtiski patikt un vienlaikus tikpat būtiski – nepazaudēt sevi. Kaut gaisā šķietami smaržo pēc pūdera, tērpu zīda čaukstoņā uzvirmo lentes un volāni, visticamāk, kaut kur starp kleitu kārtām pavisam noteikti ir paslēpti Šordelo de Laklo „Bīstamie sakari””.Image

Līdz šim KatyaKatya Shehurina ir radījusi 8 kolekcijas, pirmā no tām bija lielveikalam Stockmann. Nākošās jau viņa darināja drosmīgākas, nebaidījās riskēt, un gala rezultātā Katjas apģērbus var nopirkt ne tikai Latvijā, bet arī Dubaijā, Kuveitā un Sanktpēterburgā. Kolekcijas varat apskatīt šeit: http://new.shehurina.com/collections/

Image

“Pilsētas nimfa mežā” ir Katjas kolekcija 2011./2012. gada ziemai

Image

Image

Tērps no pavasara/vasaras 2011 kolekcijas “Buduārs dārzā”

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s