Interesants risinājums

Mūsdienās daudzi cilvēki lietusmēteļu vietā izvēlas no plaukta paņemt lietussargus. Kāpēc? Tieši tāpēc, ka lietussargu attīstība plūst un mainās  – viņi kļūst krāsaini, dažādu formu, var gan viegli ielikt somā, gan stilīgi nest pie rokas. Lietusmēteļi, vismaz Latvijā, tādu iespēju nesniedz. Tāpēc patīkams bija mans pārsteigums, kad atradu šo brīnišķīgo vietu  – http://www.terranewyork.com – kur var atrast stilīgus risinājumus jau apnikušajiem lietusmēteļiem.

Terra New York ir jauna, inovatīva dizainētu lietusapģērbu kompānija, kas sevī iekļauj dizainerus un, manuprāt mūsdienās pats svarīgākais, velosipēdistus. Tas nozīmē to, ka var braukt, un nav jāuztraucās, ka pēkšņi kāds lietusmēteļa gabals tiek ierauts ritenī. Tā teikt – riteņiem drošs! Terra New York garantē, ka šie lietusmēteļi ir 100 % droši pret lietu un citām dabas likstām (nu labi, cunami viņi nepārdzīvos).

Kā radās šāda ideja? Idejas autores Yurika Nakazono un Marija Saeki sāka ar vienu vienkāršu jautājumu – ko moderna sieviete valkā, kad līst? Tā nu radās šī ideja – moderni lietusmēteļi, kurus ērti ir gan uzģērbt, gan noģērbt.

Diemžēl, cenas ir augstas – no 265 dolāriem līdz 320 dolāriem. Ir arī dažādas krāsas – šokolādes, zils, tumši brūns. Lūk, daži paraugi:

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s